Liikunta-alan asiantuntijaksi kasvaminen 3 (1op)
Toteutuksen tunnus: PHY008AS2A-3003
Toteutuksen perustiedot
- Ilmoittautumisaika
- 28.11.2022 - 11.12.2022
- Ilmoittautuminen toteutukselle on päättynyt.
- Ajoitus
- 30.08.2023 - 17.05.2024
- Toteutus on päättynyt.
- Opintopistemäärä
- 1 op
- Toimipiste
- Pasilan toimipiste
- Opetuskielet
- suomi
- Paikkoja
- 15 - 30
- Koulutus
- LIIKO Liikunnanohjaaja
- Opettajat
- X-Urheilu Urheilu
- Ryhmät
-
CONTACTLähitoteutus
-
LIIKO23SPABLiikunnanohjaajan koulutus, Helsinki
-
BLENDEDMonimuotototeutus
- Opintojakso
- PHY008AS2A
Arviointiasteikko
H-5
Toteutustavat, näyttö ja opinnollistaminen
ämän opintojakson toteutustapa on CONTACT / CONTACT BLENDED.
Toteutustapojen kuvaukset löytyvät Haaga-Helian verkkosivulta: https://www.haaga-helia.fi/fi/toteutustavat
Voit suorittaa opintojakson näyttämällä tai opinnollistamalla vaikka opintojaksosta ei olisi DEMO tai WORKSTUDY -toteutuksia. Lisätietoja osaamisen tunnistamisesta Haaga-Helian verkkosivulla: https://www.haaga-helia.fi/fi/osaamisen-tunnistaminen-ja-work-study
Osaamisen näyttötehtävät saat opinto-ohjaajaltasi. Tehtävät liittyvät ryhmän yhteisiin pelisääntöihin, itsensä johtamiseen ja työharjoittelumahdollisuuksien pohtimiseen.
Intro
Tervetuloa opiskelijaksi Haaga-Heliaan! Tämän opintojakson aikana tutustut omaan opiskeluryhmääsi, opiskelukäytänteisiin, pedagogiikkaamme sekä pohdit ja syvennät omia vamiuksiasi korkeakouluopiskelijana. Tutustut myös uramahdollisuuksiin valitsemallasi alalla.